clanstvo

Članarina

U Hrvatsko planinarsko društvo “Japetić” mogu se učlaniti svi građani Hrvatske i inozemstva koji se uplate članarinu za tekuću godinu te se pridržavaju planinarskog kodeksa i odredbi Statuta društva.

Kod uplate članarine svi novi članovi ispunjavaju Pristupnicu (*.doc-word oblik ili *.pdf oblik datoteke možete preuzeti na kraju ovog teksta)

sa podacima prema novom Zakonu o udrugama. Obavezan je upis OIB-a.

Članarina se može uplaćivati i na žiro račun HPD JAPETIĆ broj: HR7024030091120004450 otvoren kod Samoborske banke d.d. Samobor.

Printane ili skenirane Pristupnice uz dokaz o uplati članarine molimo dostaviti na sastanke Društva četvrtkom.

Članska iskaznica HPS-a

Za upis je potrebno:

– popunjena pristupnica za učlanjenje (evidencija članova – Zakon o udrugama 2014.)

– osobna iskaznica (OIB)
– slika dimenzija 3,5mm x 4,5mm

– dolazak u prostorije Društva (osobno ili preko druge osobe) da dostavi tražene podatke za osobu koja se učlanjuje
– postupak traje cca. 10 min.

Kupnjom jedinstvene markice, član društva je preko generalne police HPS-a u “Croatia Osiguranja” osiguran je za slučaj smrti 10.000 kn, a invaliditeta 20.000 kn.

Osim toga ima popust od 50% u cijeni noćenja u svim planinarskim objektima u Hrvatskoj, u Sloveniji te u dijelu BiH.

Od ostalih povlastica treba spomenuti 50% popusta na cijenu ulaznice u Nacionalne parkove u planinskim područjima te 10% popusta u dućanima planinarske opreme.

ČLANARINA ZA 2018. godinu:

Djeca, đaci, studenti i umirovljenici: 30 kn

Zaposleni: 70 kn

Članska iskaznica: 5 kn

Sve informacije vezano za učlanjenje možete dobiti na sastancima četvrtkom u 20:00h u ulici Ivana Perkovca 36A (u dvorištu iza Raiffeisen banke) u Samoboru,

ili slanjem upita na mail: info@hpd-japetic.hr

Svaki član društva uz uplatu članarine dobiva i “Japetić” – glasnik HPD Japetić.

Preuzmite pristupnice u pdf. ili word. formatu klikom na link ispod