Na vrhu Mont Blana

Japetićanci na Mont Blanu

Kompaktna ekipa odprečkala M. Blanc od Val Veny-a (Courmayer Italy) do Chamonix-a, Francuska. Prvi dan laganini preko ledenjaka do skloništa Gonella, 3071m. Drugi udarni dan start u 01.20 ujutro, na vrhu u 10.30 i zatim spust na Tete Rousse na Francuskoj strani. Treći dan spust u Chamonix, no vlakić, no žičara..., mi volimo žuljeve na prstima....

Čestitke Mirjani i Josipu za prve uspone iznad 4.000m.., čestitka Boži za tempo koji je omogućio da svi dođu na vrh.

Admin preuzeo s Facebooka.
Igor Kuzmanić

2 komentari