Obilježavanje godišnjice Društva

U subotu, 1. srpnja 2017. na Gradišću, tradicionalno je obilježena godišnjica  Društva, gdje smo se uz polaganje vijenca  i prigodno druženje prisjetili osnivača HPD Japetić.

Podružnica Hrvatskog planinarskog društva u Samoboru  pod imenom "Japetić", osnovana je prije 94 godine  1. srpnja  1923. godine na Gradišću kod kuće obitelji Belak (Noršić).

Vijenac uz spomen ploču, položio je Darko Bišćan, koji je na  današnji dan, napunio 60 godina članstava u Društvu.

Bojan Horvat

Pročitajte druge članke iz ove kategorije: « Akademija obilježavanja 90. godišnjice