Članarina za 2017 godinu

Dragi članovi,

članarinu za 2017. godinu možete uplatiti na sastancima četvrtkom u 20 sati u društvenim prostorijama.

Ujedno možete nabaviti i Kalendar HPS-a za 2017. godinu s fotografijama na temu Velebita po cijeni od 28kn.

U Hrvatsko planinarsko društvo "Japetić" mogu se učlaniti svi građani Hrvatske i inozemstva koji ispune pristupnicu i pridržavaju se planinarskog kodeksa – etike, te pridržavaju odredbi Statuta društva.

Kupnjom jedinstvene markice, član društva je preko generalne police HPS-a u "Croatia Osiguranja" osiguran je za slučaj smrti 10.000 kn, a invaliditeta 20.000 kn  Osim toga ima popust od 50 % u cijeni noćenja u svim planinarskim objektima u Hrvatskoj, u Sloveniji te u dijelu BiH. Od ostalih povlastica treba spomenuti 50% popusta na cijenu ulaznice u Nacionalne parkove u planinskim područjima te 10% popusta u dućanima planinarske opreme.

ČLANARINA ZA 2017. godinu (svaki novi član uz uplatu mora ispuniti prijavnicu s OIB-om)

Djeca, đaci, studenti i umirovljenici: 30 kn

Zaposleni: 70 kn

Članska iskaznica: 5 kn