mali planinari

Mali planinari

Mali planinari zamišljeni su kao inicijativa odlaska na planinarske izlete sa djecom kasnog vrtićkog i osnovnoškolskog uzrasta.
Djeca na izlet idu u pratnji (roditelja ili neke bliske osobe). Izlete i grupu volonterski organiziraju i vode članovi društva koji su planinarski vodiči/ce, odgajatelji/ce i učitelji/ce. Troškovi se svode na hranu iz ruksaka ili dogovoreni obrok, ulaznice ako posjećujemo neku znamenitost, spavanje u planinarskom domu i slično.
Kroz godinu također ćemo pokušati organizirati neka predavanja ili radionice prilagođene mlađem uzrastu u prostorijama HPD Japetić
Zamolili bi svakog tko je zainteresiran za izlete malih planinara da ostavi svoj mail u komentarima ili pošalje mail na:
mali.planinari@hpd-japetic.hr
da ga ubacimo u mailing listu gdje ćemo davati detaljnije informacije o izletima i ostalim aktivnostima.
Planinarski pozdrav

Daniela, Maja i Hrvoje
Pozdrav malim planinarima i njihovim roditeljima.
Evo objave plana aktivnosti za novu sezonu izleta s klincima.
Ovaj plan može služiti za orijentirati se u grubo kad ćemo se družiti.
Naravno da datumi nisu 100% fiksni i moguće da se pomaknu radi lošeg vremena ili sličnih stvari.
children-hiking-up-mountain-illustration-77684630

mali.planinari@hpd-japetic.hr