Markacistička sekcija – poziv članovima

Dragi članovi HPD “Japetić”,

pozivam sve zainteresirane za aktivno uključenje u rad markacističke sekcije našeg planinarskog društva da se jave voditelju sekcije na mail hbiscan@yahoo.com

U procesu smo provođenja i dodatne prijave na projekt “Sigurna i održiva planinarska infrastruktura” pomoću kojeg ćemo provjeriti, pročistiti, osvježiti oznake i postaviti nove standardizirane putokazne table na 70 km puteva koje održava naše planinarsko društvo.

Vezano na to posla ima i svako je dobrodošao pomoći i sudjelovati u održavanju planinarske infrastrukture. Neovisno tko, kada i koliko može sudjelovati, pozivam sve, da se jave na navedeni mail kako bi primali obavijesti o planiranim akcijama, a svatko može ovisno o svojim mogućnostima na istima i sudjelovati.

Srdačan pozdrav

Hrvoje Bišćan

Votitelj markacističke sekcije HPD “Japetić”