Šoićeva kuća – Stari grad Lipovec - Oštrc

U nedjelju 10. rujna u 10h ispred Šoićeve kuće krećemo na planinarski izlet do Oštrca preko staroga grada Lipovca. Na mjesto polaska možete doći  autom ili autobusom koji polazi s autobusnog kolodvora u 9:20. Sa sobom ponesite potrebnu opremu, tj. štapove za hodanje, gojzerice, zaštita od sunca, vjetra i kiše. U slučaju lošega vremena izlet se otkazuje. Vodič izleta je Kinga Nuić

(1 Glasaj)

Više informacija

• Naziv izleta: Šoićeva kuća – Stari grad Lipovec - Oštrc
  • Prvi dan izleta: Nedjelja, 10 Rujan 2017
  • Vrijeme i mjesto polaska: 10h od Šoićeve kuće
  • Prijevozno sredstvo: Osobni automobili
  • Dokumenti: važeće iskaznice - osobna, planinarska i zdravstvena iskaznica
  • Oprema za izlet: Kompletna planinarska oprema
  • Vodič: Kinga Nuić
  • Predbilježbe i informacije: osobno kod vodiča, ili na planinarskom sastanku
  • Mobitel: 095 579 00 82
  • Kondicijska zahtjevnost izleta: K1 – LAGANO ; do 5 sati hoda
  • Tehnička zahtjevnost izleta: T2 – UMJERENO ZAHTJEVNO ; povremena upotreba ruku, lagano penjanje
  • Važno!: Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da prihvaća ovaj program, da ima važeču iskaznicu HPS-a, da izletu pristupa na osobnu odgovornost te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Organizator zadržava pravo izmjene programa izleta u slučaju nepredviđenih okolnosti i s obzirom na objektivne okolnosti na terenu.
  • Organizator: HPD "Japetić" - Samobor
Vesna Pavlin

Zadnji sadržaj od Vesna Pavlin

Pročitajte druge članke iz ove kategorije: « Izlet na Stol u Karavankama POHOD PETRIĆEVA – PUNTIJARKA »