Nova sezona malih planinara

Bok svima !

Čuli smo da se već neki brinu kaj je s malim planinarima? .. pa evo mogu obrisat znoj sa čela. Tu smo i spremni smo se bacit u organizaciju nove sezone sa voljom za održati planirano i željom da se odazovu klinci koji će uživati na planinarskim izletima.

Ovako,

ovaj tjedan je DJEČJI TJEDAN

Tete knjižničarke iz dječjeg odjela Gradske knjižnice Samobor su nas pozvale da se pridružimo ovoj akciji i druženju koji su planirali za subotu 07.10. u 10:00 h

U planu je šetnja po našoj samoborskoj park šumi anindol. Krećemo od knjižnice u 10 h prema Vugrinšćaku pa na Stari Grad pa prema Tancplacu i natrag do grada. Taman za razgibavanje.
Grupi će se pridružiti naša sugrađanka Sanja Jurlin koja je napisala svoju prvu knjigu Šumska priča. Tijekom šetnje autorica će nam ispričati nekoliko priča iz svoje moderne bajke.

Šetnja i slušanje priča bi trajalo cca 1,5h.

Nakon toga pozvali bi Vas do prostorija HPD Japetić u 12:00 h na druženje u kojem bi predstavili ideje za izlete u ovoj novoj sezoni i prokomentirali ostale detalje vezane uz izlete, organizaciju, papirologiju i sl.

Vidimo se!

Planinarski pozdrav!

Maja, Daniela & Hrvoje

Više informacija

• Naziv izleta: Šetnja uz bajke
  • Prvi dan izleta: Subota, 07 Listopad 2017
  • Vrijeme i mjesto polaska: Gradska knjižnica Dječji odjel
  • Prijevozno sredstvo: Pješice
  • Udio – prilog u trošku izleta: 0
  • Dokumenti: dobra volja
  • Oprema za izlet: Kaciga
  • Hrana: Iz vlastitog ruksaka
  • Vodič: Tete
  • Predbilježbe i informacije: osobno kod vodiča, ili na planinarskom sastanku
  • Mobitel: 098 690683
  • Kondicijska zahtjevnost izleta: K4 – VRLO TEŠKO ; > 9h hoda
  • Tehnička zahtjevnost izleta: T4 – VRLO ZAHTJEVNO ; duže i zahtjevnije dionice osiguranih putova, ozbiljnije penjanje ZIMA: konstantna upotreba dereza i cepina
  • Važno!: Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da prihvaća ovaj program, da ima važeču iskaznicu HPS-a, da izletu pristupa na osobnu odgovornost te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Organizator zadržava pravo izmjene programa izleta u slučaju nepredviđenih okolnosti i s obzirom na objektivne okolnosti na terenu.
  • Organizator: HPD "Japetić" - Samobor
Hrvoje Bišćan

Pročitajte druge članke iz ove kategorije: Izlet na Japetić nedjelja, 19.11.2017 »