Planinarski dom Schlosserov dom (1418 m)

HPK Obilaznici

Obilaznicu Hrvatske planinarske kuće (HPK) je osnovalo HPD "Željezničar" iz Zagreba 2000. godine. Kontrolne točke su planinarske kuće (kuće, domovi i skloništa) u Hrvatskoj a ima ih preko 150, i svake godine se otvaraju nove. Dio članova Japetića pronašao je zadovoljstvo u obilasku obilaznice Hrvatske planinarske kuće.

Dnevnik HPK možete naručiti kod Darka Dőmőtőrfyja na sastancima društva ili u HPD "Željezničar".

Popis planinara HPD Japetić koji obilaze HPK možete preuzeti na LINK-u
Zdenko Kristijan

Pročitajte druge članke iz ove kategorije: « Samoborska planinarska obilaznica HPO Obilaznici »