Skica Samoborske planinarske obilaznice

Samoborska planinarska obilaznica

Objavljujemo popis obilaznika Samoborske planinarske obilaznice po planinarskim društvima. Stari naziv obilaznice do 2003. godine je: Kružni planinarski put „Kroz Samoborsko gorje“.

Dnevnik Samoborske obilaznice možete kupiti ili naručiti:

Na popisu je 5912 obilaznika iz 250 planinarskih društava iz Hrvatske, Slovenije, Srbije, Crne Gore, Kosova, Makedonije i USA. Značajnu skupinu čine planinari koji nisu članovi nekog društva – njih 273, uglavnom iz Zagreba.

Popis planinara koji su obišli SO u 2016. možete preuzeti na LINK-u

Poslijednja izmjena danaSrijeda, 22 Veljača 2017 21:59
Zdenko Kristijan

Srodni sadržaj (po oznakama)