Članarina za 2019. godinu

Dragi članovi,

ovim putem Vas obavještavamo da članarinu za 2019. godinu možete uplatiti na sastancima četvrtkom u 20 sati u društvenim prostorijama. Članarinu možete produžiti već od idućeg četvrtka, 6.12.2018.  Molimo članove koji se žele učlaniti ili produžiti članstvo, da dođu malo ranije prije početka sastanka, oko 19:30h. Ujedno možete nabaviti i Kalendar HPS-a za 2019. godinu po cijeni od 28kn!

ČLANARINA ZA 2019. godinu:

(svaki novi član uz uplatu mora ispuniti pristupnicu : https://hpd-japetic.hr/clanarina/ )

Djeca, đaci, studenti i umirovljenici: 40 kn

Zaposleni: 80 kn

Članska iskaznica: 5 kn

Učlanjenje i plaćanje članarine može se izvršiti i elektronskim putem uplatom članarine na žiro račun Društva:

HR7024030091120004450

Hrvatsko planinarsko društvo ‘Japetić’, Ulica Ivana Perkovca 36A , 10 430 Samobor

Kopiju potvrde uplate i scan pristupnice poslati na mail: info@hpd-japetic.hr

Vašu iskaznicu možete preuzeti na redovnim sastancima četvrtkom u 20:00h

Kao što znate članarina je temeljni način financiranja Društva i koristi se za primarne troškove održavanja društvenih prostorija, plaćanje režija i svih drugih minimalnih potreba kako bi Društvo uopće moglo funkcionirati.

Članarina predstavlja minimum kojim svaki planinar doprinosi razvoju svoje planinarske udruge, a zauzvrat dobija benefite prilikom boravka u planinarskim objektima, planinskim nacionalnim parkovima RH i šire, te pri drugim uslugama koje Društvo pruža.

Ovim putem Vas pozivamo da članarinu za 2019 godinu uplatite čim prije, po mogućnosti početkom kalendarske godine, jer u ljetnim mjesecima tijekom godišnjih odmora blagajna Društva je zatvorena, i u tom periodu neće biti moguće uplatiti članarinu.

Više informacija o članarini možete pročitati na https://hpd-japetic.hr/clanarina/

Ukoliko imate bilo kakvih upita možete nas kontaktirati na mail: info@hpd-japetic.hr

Možete nam se pridružiti i u našoj Facebook grupi: HPD Japetić – members’ corner

Pratite nas i na društvenim mrežama: Facebook , Instagram & Twitter.

Tajnik Društva

Siniša Golemović