NAJAVA: Društveni izlet u Klanjec i Cesargrad 18.11.2018

Pozivamo Vas da nam se u nedjelju 18.11.2018. pridružite na društveni izlet u Klanjec.

Polazak iz Samobora u 08:00 sati sa autobusnog kolodvora .
Dolazak u Klanjec razgledavanje galerije Antuna Augustinčića .
Nakon obilaska galerije staza kreće iz Klanjca prema planinarskoj kući Cesargrad (460 m), vrh Japica (509m) i povratak u Klanjec.
Kružna tura je duga oko 3 sata hoda.
Planinarska kuća nije opskrbljena hranom, ali se može dobiti čaj. Znači rakija za čaj je iz ruksaka.
Dragi moji, uvijek će postojati obiteljska i društveno prihvatljiva isprika. Zašto baš ovaj vikend, možda je medo u šumi, dobra je turska serija ili ću dehidrirati.
PRIDRUŽITE SE!
Polazak iz Samobora 18.11.2018. u 08:00 sati sa autobosnog kolodvora.
Cijena autobusa je 55,00 kn po osobi i 25,00 kn za ulaz u galeriju.
Molim sve zainteresirane da se prijave do 08.11.2018. Uplatiti možete četvrtkom na sastanku.
Za galeriju novac se bude skupljao u autobusu.
Vodiči Branka Fabek i Tamara Kalaica
Predviđeno trajanje hoda: 3 sata
Zahtjevnost izleta: KONDICIJSKA ZAHTJEVNOST
K1 – LAGANO; <5h hoda

TEHNIČKA ZAHTJEVNOST
T1 – NE ZAHTJEVNO; hodanje, bez upotrebe ruku i pomagala

Oprema: Standardna planinarska oprema
Prehrana: hrana iz ruksaka, dom nije opskrbljen hranom i pićem.
Dokumenti: Važeća planinarska iskaznica HPS-a, osobna iskaznica, zdravstvena iskaznica…
Udio-prilog u trošku izleta (prijevoz): Cijena autobusne karte je 55,00 kn po osobi i 25,00 kn za ulaz u galeriju.
Vrijeme i mjesto polaska: Polazak iz Samobora 18.11.2018. u 08:00 sati sa autobosnog kolodvora.
Prijave i informacije: U prostorijama Društva, na sastanku, Molimo sve zainteresirane da se prijave do 08.11.2018. Uplatiti možete četvrtkom na sastanku.
Organizator: HPD “Japetić”
Vodič: Tamara Kalaica i Branka Fabek  br.mob 0958162111
VAŽNO: Odazivom na izlet, svaki pojedinac potvrđuje da ispunjava zdravstvene i psihofizičke uvjete za sigurno sudjelovanje na istom, da prihvaća ovaj program, da izletu pristupa na osobnu odgovornost te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča. Vodič zadržava pravo izmjene programa izleta u slučaju nepredviđenih okolnosti i s obzirom na objektivne okolnosti na terenu.

Dobrodošli!