Obavijest; Redovni društveni sastanci nakon popuštanja mjera zbog epidemije koronavirusa

Dragi članovi,

Od četvrtka, 14.05.2020 opet će se održavati redovni sastanci u našim prostorijama društva uz pridržavanje svih propisanih mjera HZZJZ-a.

Obavezno je pridržavanje svih mjera propisane fizičke udaljenosti i higijenskih standarda!

Društvo će primjenjivati higijenske mjere, pogotovo u pogledu čišćenja i provjetravanja prostorije, dok će članovi pri ulasku obavezno koristiti sredstvo za dezinfekciju ruku koje će biti postavljeno na ulazu.

Produženje članarina je, do daljnjeg, moguće isključivo uz prethodnu najavu i dogovor sa našom blagajnicom Kingom 🙂

Ovim putem podsjećamo naše članove da se pridržavaju preporuka Hrvatskog planinarskog saveza za boravak i kretanje u planinama.

#BudimoOdgovorni