Upcoming Events

Sudnikov pohod 2018.

21.10.2018
Sudnikov pohod, Samoborski muzej , Ul. Ferde Livadića 7
Samobor, 10430 Croatia (Local Name: Hrvatska)

Ivica Sudnik (1910. – 2002.) je 77 godina djelovao u planinarstvu, od toga 29 kao predsjednik Japetića. Bio je osnivač i ravnatelj Samoborskog muzeja, osnivači prvi predsjednik Sanjkaškog saveza Hrvatske, počasni gradonačelnik, fotograf, čovjek koji je cijeli život posvetio Samoboru. U znak sjećanja na jednu od najznačajnijih osoba u povijesti našeg društva, svake godine, u nedjelju po njegovom rođendanu organiziramo pohod.

Find out more »

10 August 2025

Pohod Tragom prvog izleta Hrvatskog planinarskog društva

10.08.2025

Hrvatsko planinarsko društvo »Japetić« Samobor pozivaju sve hrvatske planinare na Pohod Tragom prvog izleta Hrvatskog planinarskog društva. Tradicionalni pohod po Samoborskom gorju će se održati u svibnju 2025., točno na dan kada prvog izleta HPD-a prije 150 godina. Zainteresirane pozivamo da planiraju svoje sudjelovanje.

Find out more »
+ Export Events