Predstavljen Zbornik “100. obljetnica osnivanja HPD-ove podružnice “Japetić””

U četvrtak 27. lipnja 2024., okupili smo se u prostorijama HPD-a “Japetić” kako bismo čuli predstavljanje dugoočekivanog Zbornika napravljenog u čast 100 godina postojanja našeg planinarskog društva.

Dobrodošlicu nam je poželjela predsjednica Društva Helena Pavlović koja je napisala predgovor Zbornika te pomogla u pripremi promocije. U punoj prostoriji, urednik Zdenko Kristijan zahvalio je svima koji su mu pomogli u pisanju i izdavanju Zbornika i uveo nas u priču. Vladimir Novak, zaslužni član Društva i jedan od autora članaka, i Zdenko su nam kroz izabrane fotografije pokazali što nas očekuje u Zborniku te bez previše otkrivanja, ispričali zanimljive priče iz društvene kronike.

U dobrom raspoloženju nastavili smo se družiti nakon promocije i proslavili izdavanje ovog vrijednog Zbornika.