Zvonko Maduna prolazi Croatian Long Distance Trail

Moje ime je Zvonko Maduna. Prvog lipnja krećem u možda i najveću avanturu svojeg života. Odlučio sam proći CLDT (Croatian Long Distance Trail). Prehodat ću više od 2100 km raznovrsnim stazama naše lijepe domovine. Hodat ću prostranim ravnicama panonske nizine, visokim Dinaridima i razvedenom obalom Jadranskog mora. Na mojem putu spojit ću krajnje točke Republike Hrvatske; istočnu (Ilok), sjevernu (Sv. Martin na Muri), zapadnu (Savudrija) i južnu (Prevlaka). Nadam se da ću ovim svojim skromnim doprinosom promovirati naše prirodne ljepote i pomoći učvrstiti Hrvatsku na svjetskoj karti thru-hikera.

Više o thru-hikingu i CLDT-u možete saznati na sljedećoj poveznici:

CLDT | Nacionalna, krajobrazna, dugoprugaška staza za hodanje

Na dugim ću stazama uglavnom biti usamljen, ali u planiranju i izvedbi ove životne avanture nisam sam. Okupio sam maleni tim koji me prati i podržava, a otvoren sam i za svaki drugi oblik suradnje kojim će ovo na dobro izaći i Vama i meni.

Saznajte više o mojem putu:

Svijetla strana planine – Zvonko Maduna prolazi Croatian Long Distance Trail

(1) Svijetla strana planine | Facebook

Moj put započinje u lipnju i svojem kraju stiže prvim jesenjim danima. Razmišljam i o onima koji su tek zakoračili na stazu života, a već na samom početku čekaju ih mnogi zavoji i brojne prepreke. Pomozite mi ukloniti ih s njihovog puta. Moj hod ima i humanitarni značaj, hodam za djecu iz udruge Nova budućnost (Udruga za zbrinjavanje djece bez odgovarajuće roditeljske skrbi izvan vlastite obitelji).

Udruga za zbrinjavanje djece bez odgovarajuće roditeljske skrbi (udruganovabuducnost.hr)

Hvala od srca na razumijevanju, podršci i pomoći! Ostvarenje mojeg nauma možete podržati uplatom na broj računa:

SWIFT/BIC: SMBRHR22                                               IBAN: HR1524030091521000336

Samoborska banka d.d.                                          HPD “Japetić”

Trg kralja Tomislava 8                                              Ulica Ivana Perkovca 36a

10430 Samobor                                                          10430 Samobor

Zvonko Maduna

zvonko.maduna1212@gmail.com