Mali planinari

Plakat – poziv na izlet

Mali planinari zamišljeni su kao inicijativa odlaska na planinarske izlete sa djecom kasnog vrtićkog i osnovnoškolskog uzrasta.

Djeca na izlet idu u pratnji (roditelja ili neke bliske osobe). Izlete i grupu volonterski organiziraju i vode članovi društva koji su planinarski vodiči/ce, odgajatelji/ce i učitelji/ce. Troškovi se svode na hranu iz ruksaka ili dogovoreni obrok, ulaznice ako posjećujemo neku znamenitost, spavanje u planinarskom domu i slično.
Kroz godinu također ćemo pokušati organizirati neka predavanja ili radionice prilagođene mlađem uzrastu u prostorijama HPD Japetić.

Zamolili bi svakog tko je zainteresiran za izlete malih planinara da ostavi svoj mail u komentarima ili pošalje mail na: mali.planinari@hpd-japetic.hr da ga ubacimo u mailing listu gdje ćemo davati detaljnije informacije o izletima i ostalim aktivnostima.

Planinarski pozdrav
Daniela, Maja i Hrvoje