Mali planinari

Mali planinari zamišljeni su kao inicijativa odlaska na planinarske izlete sa djecom kasnog vrtićkog i osnovnoškolskog uzrasta.

Djeca na izlet idu u pratnji (roditelja ili neke bliske osobe). Izlete i grupu volonterski organiziraju i vode članovi društva koji su planinarski vodiči/ce, odgajatelji/ce i učitelji/ce. Troškovi se svode na hranu iz ruksaka ili dogovoreni obrok, ulaznice ako posjećujemo neku znamenitost, spavanje u planinarskom domu i slično.

Kroz godinu također ćemo pokušati organizirati neka predavanja ili radionice prilagođene mlađem uzrastu u prostorijama HPD Japetić.

Molimo zainteresirane za izlete malih planinara da nam se jave mailom na: planinar.mali@gmail.com da ih ubacimo u mailing listu gdje ćemo davati detaljnije informacije o izletima i ostalim aktivnostima.

Planinarski pozdrav
Daniela, Maja i Hrvoje