Skupština HPD Japetić

Održana je 94. redovna skupština HPD Japetić

U petak, 3. ožujka 2017. u 19,00 sati u prostorijama Doma umirovljenika, Kompareova 5 u Samoboru, održana je 94. redovna skupština Hrvatskog planinarskog Društva "Japetić". Skupštinu je otvorio predsjednik Društva Robert Cvetković.

Predstavljen je izvještaj o kupovini nekretnine, odnosno prostora za rad Društva, za koju je Skupština ovlastila Izvršni odbor da nađe i obavi kupoprodaju odgovarajućeg prostora za rad Društva, na zadnjoj održanoj izvanrednoj Skupštini 19. lipnja 2016 godine.

Nekretnina se nalazi na adresi: Ul. Ivana Perkovca 36A, Samobor. (u dvorištu iza Raiffeisen banke).

Predsjednik Društva je predstavio i potrebe uređenja prostora, te su se javili pojedini članovi koji će pripomoći uređenju novog prostora Društva.

Članica Izvršnog odbora Danijela Čupić je predstavila rad izletničke sekcije, koji je obuhvaćao i rad na novoj incijativi, za djecu vrtićke i osnovnoškolske dobi, pod nazivom "Mali planinari Samobora".

Član Društva Nenad Greblički je predstavio izvještaj o markacijskim aktivnostima u protekloj godini,te plan rada za 2017. godinu.

Član Društva Darko Dömötörffy je predstavio izvještaj o samoborskoj obilaznici.

Nakon predstavljanja svih navedenih izvještaja o radu Društva u 2016. godini, provedena je rasprava, te su svi izvještaji jednoglasno prihvaćeni i usvojeni. Nakon usvajanja izvještaja, prisutni gosti su uputili pozdravnu riječ i čestitke na rad Društva. Predsjednik Društva je predstavio kandidata Sinišu Golemovića za novog Tajnika Društva.

Nakon predstavljanja okupljenima, Skupština je jednoglasno prihvatila i usvojila prijedlog da je član Društva Siniša Golemović novoizabrani Tajnik Društva.

Predsjednik Društva je predložio imenovanje novih članova Izvršnog odbora Skupština je jednoglasno prihvatila i usvojila prijedlog.

Članovi Izvršnog odbora HPD Japetić su:

1. Hrvoje Bišćan

2. Robert Cvetković – predsjednik

3. Daniela Čupić

4. Branka Fabek

5. Siniša Golemović - tajnik

6. Tamara Kalaica

7. Kinga Nujić

8. Vladimir Novak

9. Vesna Pavlin

10. Helena Pavlović

11. Nikola Skendrović

Predstavljen je plan i program rada za 2017. godinu, i okvirni financijski plan za 2018. godinu.

Siniša Golemović

Pročitajte druge članke iz ove kategorije: « VOGEL POHOD PETRIĆEVA – PUNTIJARKA »