Planinarski dom "Ivica Sudnik" na Velikom Dolu

Pl. dom "Ivica Sudnik" (530 m) na Velikom dolu KT 6

Planinarski dom Ivica Sudnik na Velikom Dolu (530 m) nalazi se pod Oštrcom, na sedlu između Lipovačke i Rudarske drage, samo 45 minuta laganog hoda od centra Ruda, 45 minuta iz Smerovišća 1 sat od Šoićeve kuće i iz Samobora preko Palačnika za 1:45 h.

Informacije: Mario Kukić 091/35-92-884

Dom je otvoren vikendom, nudi jelo i piće a planinarima je na raspolaganju i 27 ležajeva. KT 6 je u domu, a rezervni metalni žig je uzidan desno od ulaza u podrum.
Zdenko Kristijan

Pročitajte druge članke iz ove kategorije: « vrh Veliki Črnec (607 m) KT 7 Planinarski putovi HPD Japetić »