Plan izleta 2020.

Veliki Sadikovac – vrh
Veliki Sadikovac je istaknuto brdo jugoistočno od Baških Oštarija, s dva vrha i prostranim travnatim sedlom između njih. Vrh je orijentiran na ličku stranu. Po slikovitosti vidika to je jedan od najljepših velebitskih vrhova, a sam vrh je razmjerno lako dostupan pa je vrlo zahvalno planinarsko odredište. Foto : Neno G.

Objavljujemo program planinarskih izleta koje planiramo održati tijekom 2020. godine. Detaljne informacije i najavu izleta možete pratiti na našoj web i facebook stranici. te sastancima Društva četvrtkom. Tiskana objava je i u ormariću na Samoborskoj tržnici nekoliko tjedana prije održavanja izleta. Za sve dodatne informacije potražite nas u prostorijama društva ili nas kontaktirajte na e-mail.

Plan izleta 2020

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/japetic/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/japetic/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/japetic/p...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/japetic/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52